İstanbul su tesisatçısı

Comentários · 484 Visualizações

istanbul su tesisatçısı, su tesisatı, su tesisatçısı istanbul, acil tesisatçı, en yakın tesisatçı , acil su tesisatçısı, su tesisatı, tesisatçı, su tesisatçısı kırmadan su kaçağı, tesisat kaçağı,

İstanbul Su Tesisatçısı

istanbul su tesisatçısı olarak firmamız Istanbul'un bütün ilçelerinde hizmet vermektedir. istanbul su kaçak tespiti işlemini son teknoloji cihazlar ile kırmadan dökmeden gerçekleştiriyoruz. istanbul kanal tıkanıklığı açma işlerinizi kameralı tıkanıklık açma robotumuz ile görüntüleme yaparak en temiz ve hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. istanbul klozet ve rezervuar tamiri konusunda ise kendimize güvenmekte ve kaliteli işçilikler çıkarmaktayiz. istanbul petek temizliği işlerinizde ise uygun maliyetler ile yuvanızda daha iyi ısınmanızı sağlıyoruz. Kaliteli işçilik, hızlı ve güvenilir servis, işinin ehli ustalar ile en etkili çözümler için bizi tercih edebilirsiniz. Evinizin problemlerini şansa bırakmayın. 'lı numaramızdan bize ulaşarak hızlı bir şekilde size uygun zamanda işinizi halledebilmemiz için bize ulaşarak randevu talep edebilirsiniz. Yaptığımız işlerimiz garantilidir.
numaradan bizlere ulaşabilirsiniz. İstanbul Su Tesisatçısı istanbul Tesisatçı istanbul Su Tesisatçısı

  • Su Tesisatçısı

 

istanbul Su Tesisatçısı

istanbul Su Tesisatçısı firmamız her türlü tesisat arızası ve tesisat tamiri ya da montajı konusunda 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Kaçak Tespiti, Musluk arızaları, Kanal Tıkanıklığı Açma, Klozet ve Rezervuar tamiri , Banyo ve Mutfak dekorasyonu gibi bir çok konuda garantili hizmet vermekteyiz.

✅ Su Tesisatçısı:acil su tesisatçısı
✅ Su kaçağı bulma:cihaz ile
✅ istanbul Tesisatçı:profesyonel
✅ Memnuniyet : %99

 

istanbul Su Kaçak Tespiti istanbul Su Tesisatçısı

Su Kaçağı tespiti

Kırmadan su kaçak tespiti yapan firmamız her türlü kaçak tespiti işinde 7/24 hizmet vermektedir. Musluk, Lavabo, duşakabin ve küvet kaçakları, tuvalet kaçağı, bina gider kaçağı gibi bircok kaçak son teknoloji kameralarımız ile tespit edilerek islemleri yapılır. Arızalı parçalar yeni parçalar ile değiştirilir. istanbul su tesisatçısı olarak evinizin alt katına sızan su kacaklarinda kaçak tespit cihazları ile hizmet vermekteyiz . Cihazla tespit yaptığımızdan ötürü kaçak probleminiz hızlı ve temiz bir şekilde neticelendirilir. Noktasal şekilde tespit edilen su kaçağı garantili olarak onarılır.

  1. Beşiktaş Tıkanıklık açma
  2. Beşiktaş su Kaçağı Tespiti
  3. Beşiktaş Petek Temizliği

istanbul Tesisatçı

istanbul su tesisatçısı, su tesisatı, su tesisatçısı istanbul, acil tesisatçı, en yakın tesisatçı , acil su tesisatçısı, su tesisatı, tesisatçı, su tesisatçısı kırmadan su kaçağı, tesisat kaçağı, termal kameralı su kaçağı bulma, kalorifer petek temizliği fiyatları, petek temizliği, robotla tıkanıklık açma, Lavabo tıkanıklığı, gider tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, kırmadan su kaçağı tamiri, banyo tesisatı, su kaçağı nasıl bulunur, gider açma, Lavabo tamiri, su tesisat ustası.

istanbul Klozet Açma istanbul Tıkanıklık Açma

İstanbul Su Tesisatçısı firmamız her türlü tıkanıklık, gider tıkanıklığı, lavabo gideri, Banyo ve Mutfak giderleri, duşakabin, Lavabo, eviye, tuvalet vb. gibi bütün tıkanıklık ve onarım işlerinizi itinayla gerçekleştirmektedir. Kanal, pimaş logar, boru ya da kanalizasyon tıkanıklıkları ise son teknoloji kameralı robotlarla açılmaktadır.

kameralı robotla tıkanıklık açma, robotla tuvalet gideri açma, tesisat kaçakları ustası, istanbul kanalizasyon açma, su tesisat kaçak bulma, pis su kaçağı tespiti, duvardaki su kaçağı, Lavabo bataryası tamiri, su tesisatçısı, acil su tesisatçısı, en yakın tesisatçı, 7/24 tesisatçı, su tesisatçısı istanbul, istanbul pimaş açma, robotla lavabo açma, kameralı tesisat tamiri, binada su kaçağı nasıl bulunur, tesisatçı usta, noktasal su kaçağı tespiti.

 

istanbul Klozet Tamiri, rezervuar ve iç takım değişimi
Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Rezervuar sistemi basit yapılar gibi gözükür fakat sık sık arıza yaparlar. Rezervuar su deposu icinde bulunan 2 ayrı bölümden oluşan iç takımdır. Sifon çekildiğinde iki takımında ayrı görevleri vardır. Bir bölümü klozete su gönderirken diğer kısım ise eksilen suyu tamamlamak için harekete geçer. Depo dolduğu zaman su girişlerini kapatır. Rezervuar sifon çekildiğinde dolmaması, taşması ya da sürekli su akmasi gibi arızalar çıkarabilir. Ayriyetten klozete bağlı olan taharet musluğu da sıkça arızalanabilmektedir. Klozete atılan yabancı maddeler sonucunda klozet tıkanabilmekte ya da su kaçakları oluşabilmektedir. Su Tesisatçısı firmamız gömme rezervuar tamiri, Klozet Tamiri, şifon ya da klozet değişimi gibi yine birçok konuda hizmet vermektedir.

 

istanbul Doğalgaz Tesisatı

Firmamız doğalgaz tesisatı konusunda da 20 yılı aşkın bir şekilde tecrübe sahibi olup bu alanda da Istanbul'un bütün ilçelerinde hizmet vermektedir. Doğalgaz bina içi tesisatından tutunda daire içi tesisatına bağlı her konuda itinayla hizmet veriyoruz . Bina içi doğalgaz kolon tesisatı, daire içi kalorifer tesisatı konusunda profesyonel biçimde hizmetlerimiz vardır. Doğalgaz Tesisatı döşeme, onarım ya da arıza konularında firmamıza danışmadan karar vermeyiniz. Kalorifer sistemleri yeni kurulmasının üzerinden birkaç sene geçtikten sonra haliyle ilk başlardaki gibi isitmamaya başlar. Bunun nedeni zamanla oluşan çamur birikiminin peteklerin içindeki kanalları tıkamasıdır . Petek ıçindeki tıkanan kanallar nedeniyle rahatça dolaşmayan sıcak su üstündeki ısıyı bırakmadan petekten ayrılır.

 

istanbul Petek Temizliği

Bu durum çoğu zaman peteklerin elle kontrol edilmesiyle anlaşılır. Tıkanıklığı olan peteğin yüzeyinde kontrol esnasında soğuk bölgeler hissedilir. Peteklerin eskisi gibi ısıtması ile daha az doğalgaz tüketmek için 2 yılda bir kez petek temizleme işlemi yaptırmanızı öneririz. Periyodik olarak yaptiracağiniz radyatör temizliği de kombinizin ömrünü uzatacaktır. Petek yıkama işlemini özel makinalar ile basınçlı sıcak su kullanılarak yapıldığından petekler yenilenmektedir.

istanbul Su Tesisatçısı
istanbul acil su tesisatçısı
istanbul tesisat ustası
istanbul en yakın tesisatçı
istanbul 7/24 tesisatçı
istanbul Istanbul Tesisatçı
istanbul tesisatçı
istanbul su kaçak tespiti
istanbul kameralı su kaçak tespiti
istanbul Robotlu Tıkanıklık Açma
istanbul petek temizliği
istanbul petek temizliği nasıl yapılır
istanbul kırmadan su kaçağı
istanbul su kaçağı
istanbul su kaçağı nasıl bulunur
istanbul termal kameralı su kaçağı bulma

Tıkanıklığa Sebep Olan Etkenler Nelerdir?

-Tuvaletlere atılan tuvalet kağıdı ruloları
-Suda erimeyen tuvalet malzemelerinin tuvalete atılması
-Çocuk bezlerinin tuvalete atılması
-Mutfak lavabo giderine yemek artıklarının dökülmesi.
-Çay posası lavabo giderine atılması
-Atık yağların lavaboya dökülmesi.

Comentários